אודות

שלום, אנחנו צוות 500!

צוות 500 נותנים את מגוון הכלים הרחב ביותר הקיים כיום בתחום לימודי מסחר אלקטרוני. החל מהיכרות עם ממשק המערכת החדש של איביי, קורס מיוחד לשיווק נכון של מוצרים באינטרנט ומתן כלים ייחודיים (תוכנות ואפליקציות) עבור התלמידים שלנו לשיווק באיביי ומציאת מוצרים רלוונטיים. יצרנו קהילה תומכת המשתפת המון ידע ועזרה הדדית, ובנינו את ארגז הכלים הרחב ביותר עבור כל מי שרוצה להצליח בשיווק אונליין ולהקים עסק עצמאי באינטרנט. צוות 500 הוקם על ידי קהילת משווקים אונליין שניהלו מוצרים ברשת במשך שנים רבות ועזרו אחד לשני להתקדם הלאה במהלך הזמן. בין המקימים נמצאים אנשים כמו , אורן גולדברג, אמיר פטיטו, אריאל דהן ועוד משווקים רבים המוכרים בתעשייה. בזכותם קהילת המשווקים ברשת בישראל גדלה בכל יום, ויותר ויותר ישראלים מכניסים כסף מחו”ל לארץ. זכינו אפילו לשבחים מכמה עובדים במשרד האוצר על הפעילות שלנו והתרומה לכלכלת המדינה.

החזון שלנו

אנחנו רוצים לעזור לאלפי ישראלים להקים עסקים אינטרנטיים שמוכרים מוצרים פיזיים ודיגיטליים בכל מקום בעולם, על מנת שיוכלו להיות בשליטה מלאה בחיים שלהם ובחופש כלכלי אשר מאפשר להם לעשות את מה שהם באמת אוהבים.

לצורך כך רכשנו מגוון כלים וקורסים נוספים אשר עוזרים למשווקים שלנו ונותנים להם יתרון יחסי על פני משווקים אחרים, בעיקר בתחום השיווק והפצת המוצרים שלהם. אנחנו ממשיכים לייצר עוד תכנים ולספק עוד מידע וכלי עזר למשווקים שלנו כל הזמן.

אין ספק שקהילה של משווקים שעוזרים אחד לשני, הופכת את העבודה לקלה בהרבה על פני להיות משווקים בודדים. הרווח שלנו הוא הגדלת קהילת המשווקים – מה שמקל עלינו להפיץ מוצרים ברשת בדירוגים גבוהים, ונותן לנו יתרון יחסי על פני משווקים רבים בחו”ל.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה אנחנו מציעים?

חנות מוכנה לעבודה

אנו נסייע לך לייצר חנות מוכנה, מחוברת ומקושרת לכל מה שצריך. הכוללת דומיין,לוגו,עיצוב שמתאים לאישיות ולסוג המוצרים שאתה מוכר, זאת על מנת להקל את התהליך ולקצר את הזמן כדי שתוכלו להתחיל למכור כמה שיותר מהר.

התאמת מוצרים נמכרים

יחד איתך נבדוק מה הוא התחום שמעניין אותך שצפוי להניב רווחים פוטנציאלים. נמצא את המוצרים בתחום זה - נעלה אותם לחנות שלך, נתחיל למכור ונלמד אותך איך מוסיפים מוצרים נוספים בהמשך.

ליווי אישי 1 על 1

בשלוש פגישות של ליווי אישי, אחד על אחד, עם אחד מהיועצים הבכירים שלנו - נלמד אותך להתחיל לשווק את החנות ואת המוצרים ברשתות חברתיות, באמזון, אייבי כדי שתתחיל למכור כבר בשבוע הראשון

ההצלחה שלנו במספרים:

0
שנות ניסיון בתחום
0
חנויות אונליין שהקמנו​
0
בוגרי הקורס שלנו
0
כ- 1,500,000$ מכירות של בוגרינו

בימים של חוסר ודאות כלכלית - חייבים לייצר הכנסה מהבית זה הזמן להיכנס לעולם המסחר האלקטרוני!