3 דרכים ליצירת תנועה לאיביי

share

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הקמת חנות באיביי זה דבר אחד אבל יצירת תנועה לאיביי זה כבר דבר אחר לגמרי, המון בעלי חנויות מתחילים ומתקדמים מתמקדים בפתיחת חנות, העלאת המוצרים ויצירת קשר עם ספקים אבל שוכחים את אחד הדברים החשובים ביותר בתהליך העבודה – יצירת תנועה לחנות

ואז החנות קמה עם מוצרים מוכנים על המדף ואין להם קונים, איביי זה קניון וירטואלי ענק שנמצאות בו אין סוף חנויות, אם תקימו עוד חנות אחת בין כל החנויות, הקונים לא ישימו לב אליכם.

אז מה עושים כדי להביא יותר תנועה לאיביי?

גוגל:

קידום בגוגל יגרום לכם להיות יותר חשופים לאנשים המחפשים מוצרים, שאתם מוכרים בגוגל.אם אתם מעלים מוצר למכירה באיביי, זה כבר נעשה עבורכם. אך אם יש לכם בנוסף על חנות איביי גם חנות און ליין מחוץ לאיביי,כמו לדוגמא חנות באוקטיבה, כדאי להסדיר חשבון חינמי בגוגל מרצ’נט סנטר ולודא שאתם מעדכנים את ההזנות בצורה קבועה.נקודה נוספת שכדאי לשים לב אליה,היא שלא נרצה להגביל את עצמנו רק למקור אחד. למרות שגוגל הוא ענק בתחום החיפושים,משתלם מאוד לפזר את את החשיפה שלנו גם במנועי חיפוש אחרים.מנוע חיפוש נוסף, שמתמחה בחיפוש אחר מוצרים שהפופולריות שלו בקו עליה מתמיד,הוא TheFind.com בתחילת השנה הוא אף עבר את מנוע הקניות של Yahoo, בכמות המשתמשים היומיים שלו.המנוע מותאם במיוחד לקונים המבצעים רכישות דרך הטלפון הסלולרי שלהם.כדאי לזכור שאחוז הקונים הללו גדל בהתמדה.כמו בגוגל, כך גם במנוע החיפוש של TheFind. לא עולה כסף להכניס את המוצרים שלנו אליהם. ניתן להכניס את אותה הזנה שכבר הכנו לגוגל וכך נקבל פי שתיים חשיפה על אותה עבודה.

בלוג:

הבעלות על בלוג מאפשרת לכם לפרסם את עצמכם וליצור לעצמכם תדמית של מומחה בתחום.בנוסף, זהו מקום טבעי לקידום החנות שלכם ושל המוצרים שאתם מוכרים.על ידי שימוש בלינקים למוצרים שלכם מהבלוג, אתם יכולים להקל על מנועי החיפוש במציאת המוצרים שלכם.אתם לא צריכים להיות סופרים או כותבים מוכשרים בכדי שיהיה לכם בלוג,כל מה שאתם צריכים זה מחשב ומשהו להגיד.אתם לא יודעים מה להגיד?תכתבו על המוצרים שאתם מוכרים, אחרי הכל זוהי הסיבה שאתם כאן. מה לגבי הסיבה שגרמה לכם למוטיבציה להיות מוכרים און ליין? או איזו שיחה מעניינת עם לקוחות שרצו לקנות מכם מוצרים? כמעט כל דבר יכול להיות חומר לכתיבה בבלוג. רק זכרו לעשות זאת רלוונטי לעסק שלכם.

ניוזלטרים:

שליחת  ניוזלטרים היא דרך מעולה לעדכן את הלקוחות בנוגע למוצרים חדשים בחנות. לא משנה אם זה רשימת מלאי חדשה, מבצע מכירות מיוחד או הצעה מפתיעה,כל אלה יעניינו את הלקוחות שלכם ויגרמו להם לעקוב אחרי הניוזלטרים שלכם.הניוזלטרים הם גם דרך מעולה להזכיר ללקוחות שלכם לקרוא את הבלוג שלכם ולהתחבר אליכם ברשת החברתית,שאתם פעילים בה. אם אין לכם, אך אתם מוכרים באיביי,איספו בקפידה את המיילים שקיבלתם מהקונים ואת הפרטים שלהם.חלופת התכתובות הזו כוללת את כתובות האי מייל של הלקוחות.ברגע שמישהו קנה מכם תוכלו לנסות לשלוח לו אי מייל שיווקי על מנת לצרף אותו לרשימת הניוזלטרים שלכם ובכך להפוך אותו ללקוח חוזר/ קבוע.

לפרטים נוספים, כתבו לנו!