קורס איביי באינטרנט

share

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קורס איביי באינטרנט – להרוויח 1000 דולר

שלום לכולם אני אשמח להמלצות אם למישהוא פה יש על קורס איביי באינטרנט טוב שעשיתם בעצמכם ואתם יכולים להמליץ עליו. אני שואל כי אני כבר חודש מחפש להשקיע כסף בלימודים, חסכתי קצת כסף לעשות איזה קורס, חשבתי בהתחלה ללמוד על תחום שוק ההון ואני אשמח להמלצות גם על זה, אבל כרגע, אני שומע המון על זה שיש עכשיו הרבה מורים והרצאות על איך למכור באמזון וגם על איביי שמעתי הרבה.

בגלל זה אני שואל אתכם דווקא על זה. אף פעם לא קניתי באיביי אבל אני נכנסתי

המון פעמים וראיתי שזו באמת מעין אתר קניות מפלצתי ענק ואני תמיד חושב לעצמי וואו כמה כסף אנשים עושים שם ומת לדעת איך אני גם משתחל לזה ועושה שם כסף. אני גם שואל כי יש לי איזה חבר שדיבר איתי על לעשות קורס איביי באינטרנט , הוא עשה איזה קורס כזה אצל איזה חבר’ה שהוא מכיר אבל זה עולה הרבה כסף , זאת אומרת אולי זה לא ממש הרבה כסף, אבל בשבילי לפחות, זה סכום שלא הולך ברגל 3000 ומשהו שקל בכל אופן, ולכן אני רוצה לשמוע עוד חוות דעת של אנשים שונים. בקיצור חבר שלי, עשה את הקורס הזה והוא באמת כסף אבל לא כזה הרבה בינתיים אחרי כמה חודשים שהוא בזה.

הוא מרוויח את ה 1000 1500 דולר בערך נקי בחודש הוא אומר שזה נחשב יפה לעומת

הזמן שהוא משקיע בזה שזה בערך שעה ביום כבר איזה 3-4 חודשים , הוא גם כמוני רק לא מזמן השתחרר אז הוא עושה את זה יחד עם עוד עבודה .

לא יודע בקיצור מה אתם אומרים זה כדאי לשים על זה את הכסף שחסכתי. אני כל הזמן מתלבט כי מצד אחד הוא באמת החזיר ת’כסף שהוא שם על הקורס כבר וגם הרוויח קצת אבל אני שומע שיש אנשים שעושים הרבה יותר כסף באינטרנט

ואני חושב שמה שאני מנסה להבין זה אם זה כדאי ללמוד קורס איביי באינטרנט
או אולי לשים ת’כסף על קורס אמזון או על קורס אחר בכלל לא יודע אני מאוד מתלבט וגם מאוד בא לי ללמוד את זה נראה לי ממש בשבילי ודי מגניב כי אני גם ככה המון על המחשב. בקיצור אני ממש אשמח לכל המלצה שיש לכם תודה אנשים.

לפרטים נוספים, כתבו לנו!